Швидке виготовлення банерів з безкоштовною доставкою

Зовнішня реклама не завжди використовується, як просування своїх послуг. Звичайно, виготовлення рекламних банерів частіше використовується саме для цих цілей, але досить популярна зовнішня обробка закладів та різноманітні фони для фотостудій.

Для будь-яких з цих цілей, друк рекламних банерів відмінно підходить. Його можна спорудити будь-яких розмірів, а завдяки гарним кольорам, якість переданої інформації і надрукованого зображення буде сильніше залучати погляди потенційних клієнтів.

Надрукувати банер без особливих зусиль

Так як виробництво банерів потрібно для багатьох цілей, існує кілька видів матеріалів:

  1. Ламинат – базовый, практически одноразовый вариант. Он не прочный на излом, поэтому не подходит для долгого хранения. При этом, он обходится дешевле, поэтому прекрасно подойдёт для единоразовых выставок.
  2. Ламінат – базовий, практично одноразовий варіант. Він не міцний на злам, тому не підходить для довгого зберігання. При цьому, він обходиться дешевше, тому прекрасно підійде для одноразових виставок.
  3. Лита тканина (400, 440, 510, 650) – стандартна роздруківка банера проводиться саме на ній.
  4. Сітка – найміцніший і стійкий до погодних умов матеріал.
  5. Просвітний литий (backlit) – якщо друк банерів на тканині потрібен для світлової конструкції (підсвічується зсередини), він зможе пропустити світло.
  6. Світлонепроникна тканина (blockout) – чорний внутрішній прошарок не дає проходити світлу, що може стати відмінним тимчасовим заслоном.

Роздрукувати банер ще не вся справа. Існує кілька видів післядрукарських робіт:

  1. Люверсовка – вставка металевих кілець по периметру, верх/низ, ліво/право, по кутах. За ці кільця, виріб кріпиться до несучої конструкції.
  2. Спайка підвороту – продовжує експлуатацію країв банера. Спаяними вони міцніші.
  3. Кишеня під трубу – кишеня розрахована під діаметр 10см.

Шукаєте, де замовити банер?

Не важливо, де Ви знаходитесь. Colour Ukrainian Print пропонує замовити рекламний банер для будь-яких цілей і будь-яких розмірів. Ми працюємо максимально швидко, при цьому дотримуючись всіх норм якості. Також, з нами Ви можете запустити локальну рекламу з "Флаєрами".

Для замовлення у нас, визначитеся з видом майбутнього виробу і післядрукарськими роботами. Все інше за нами. Ви зможете отримати замовлення протягом семи робочих днів, але за потреби, ми зможемо прискориться. Нажаль, ми не можемо написати конкретні цифри, так як це залежить від багатьох факторів, проте, наші ціни будуть дуже вигідно відрізнятись від пропозицій конкурентів. Лишайте заявку на прорахунок та надайте нам можливість Вас здивувати!

slide1
slide2
slide3
slide4
slide5
slide6
slide7
slide8
slide9

КОНТАКТНА ФОРМА