Виготовлення наклейок оптом і в роздріб – заявіть про себе в будь-якому місці!

Для чого сучасному бізнесу потрібні наліпки? Багато хто помилково думає, що це дитяча забава, ніж ефективний рекламний інструмент. При цьому, все більше компаній і фірм хочуть купити наліпки з власним логотипом або талісманом бренду.

Ще однією популярною нішею в стікерах і наклейках — автомобільна сфера. Як би не намагався майстер розмалювати фарбою авто, саме наліпки з вінілу доповнюють образ. Також, вони можуть використовуватися, як дешева альтернатива малярським роботам.

Як зробити наліпки або етикетки?

Виготовлення наклейок , стікерів починається з підбору матеріалів, який залежить від сфер застосування. Також, варто відразу визначиться з розміром готових виробів і їх кількістю. Як правило, чим більше замовляєте, тим нижче виходить підсумковий цінник.

Якщо говоримо про автомобілі, інтер'єр або вітрини — це друк вінілових наклейок. Вони чудово кріпляться, досить довго зберігають насиченість кольорів і дозволяють створювати дійсно цікаві зображення.

Якщо потрібен друк наклейок з логотипом — це самоклеючий папір. Вони виготовляються будь-якого розміру і форми, що дає можливість отримати унікальний, реально працюючий, рекламний продукт.

Що потрібно від клієнта, щоб легко замовити наліпки?

В ідеалі, якщо вже визначені:

  • Кольорова гама.
  • Наявна інформація.
  • Форма і розміри.
  • Кількість.

Далі розробляється макет. Необхідно дотримати всі вимоги поліграфії, щоб на виході отримати необхідний результат. Якщо відчуваєте, що впораєтеся самостійно, можете спробувати. Якщо не впевнені в своїх силах, то допомогти зможе наш дизайнер поліграфії.

Наліпки під замовлення в Україні

Ви ще в пошуках підходящої поліграфії? Colour Ukrainian Print готові виконати будь-яке замовлення! Наше власне виробництво дозволяє виготовляти будь-які тиражі наклейок всілякого застосування. Також Вас можуть зацікавити "візитки".

Ми гарантуємо, що в термін 7-ми робочих днів, посилка з готовими виробами буде вже на Вас чекати у поштовому відділенні. Нажаль, ми не можемо розмістити точну інформацію про ціни, але гарантуємо, що вони будуть найнижчими серед конкурентів. Залишайте заявку на прорахунок у ніжній формі зворотного зв’язку, або просто зателефонуйте нам!.

slide1
slide2
slide1
slide2

КОНТАКТНА ФОРМА